☀️ KARNET WAKACYJNY 🔥 0 zł wpisowego i 60 dni w super cenie

RADOM

KARNET OPEN

149  ZŁ / MIESIĄC
  • Opłata wpisowa: 59 ZŁ
  • Woda i izotoniki w cenie
  • Zajęcia grupowe w cenie
  • Możliwość zamrożenia karnetu
POLECANY

RADOM

ul. Bolesława Chrobrego 3
26-660 Radom
radom@endorfina-fitness.pl
+48 729 057 022
Endorfina - Mapa klubów w Polsce
ikona lokacja
RADOM
Endorfina - Trening Cardio
Endorfina - Trening ze sztangą
Endorfina - Podciąganie na drążku
Endorfina - Trening Fitness

O NAS

Endorfina Platinium to jakość, design, profesjonalizm – jakiej w Radomiu jeszcze nie było! Zaprojektowana w sposób nowoczesny, designerski – zapewniający intymność oraz dający komfort i różnorodność treningu kazdego dnia.

MASZYNY ODZYSKUJĄCE ENERGIĘ

Dzięki produkcji energii każdy z klubów zasadza od 20 do 30 drzew rocznie.

WODA I IZOTONIKI W CENIE

Dzięki darmowej wodzie i izotonikach każdy z naszych klubów ogranicza zużycie plastiku o 12500 kg rocznie.

BLOG

FAQ

Posiadając karnet OPEN w naszym Klubie, masz możliwość korzystania z naszych usług w pełnych godzinach otwarcia, bez limitów czasowych i ograniczeń wejść.
Zamrożenie karnetu jest możliwe po upływie dwóch miesięcy od aktywacji członkostwa. Zamrożenia można składać do 25-tego dnia miesiąca. Członkostwo może zostać zamrożone od 2 tygodni do 3 miesięcy. Okres zamrożenia członkostwa nie może przypadać w okresie wypowiedzenia karnetu.
Rezygnację z członkostwa można złożyć bezpośrednie w recepcji Klubu. Aby złożyć rezygnację, członkostwo musi być w pełni opłacone ,a także należy uregulować okres wypowiedzenia.
Jeśli nigdy u nas nie byłeś, masz możliwość przetestowania naszej siłowni za darmo. W ramach darmowej wejściówki możesz również skorzystać z zajęć fitness. Aby uzyskać darmowe wejście, przy recepcji należy okazać dokument potwierdzający tożsamość.
Z Klubu Endorfina Platinium mogą korzystać osoby, które ukończyły 15. rok życia.
W pojemnych szafkach, można pozostawiać rzeczy bez obawy o ich bezpieczeństwo. Należy mieć swoją kłódkę lub zakupić ją w recepcji Klubu. Za rzeczy pozostawione w szatni Klub nie ponosi odpowiedzialności.
Tak, na zajęcia obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Wynika to z dbałości o komfort ćwiczenia naszych Klubowiczów. Zapisać można się poprzez stronę internetową lub w recepcji Klubu.
Na siłowni obowiązuje zmienne obuwie sportowe. Również przydatny będzie ręcznik, aby w sposób higieniczny korzystać ze sprzętu. Zadbaj o wygodny strój sportowy, w którym będziesz czuć się komfortowo.
Nie. Karnet członkowski zakupiony w naszym Klubie jest imienny i upoważnia do korzystania przez osobę, która wykupiła karnet. Nikt inny z karnetu nie może korzystać.
Karnet mozna wykupić poprzez stronę internetową lub w recepcji Klubu.
Do założenia karnetu wystarczy dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość, np. dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport.
Pierwszy miesiąc oraz opłatę wpisową uiszczamy w formie gotówki lub karty płatniczej w recepcji Klubu. Jako kolejne preferujemy bezpieczne płatności poprzez system ESPAGO, gdzie wystarczy podpiąć swoją kartę płatnicza a płatności zostaną automatycznie uregulowane każdego 1. dnia miesiąca.
Tak, można korzystać ze wszystkich zajęć fitness oraz wszystkich stref na siłowni.