STARACHOWICE

Endorfina Platinium to jakość, design, profesjonalizm – jakiej w Starachowicach jeszcze nie było! Zaprojektowana w sposób nowoczesny, designerski – zapewniający intymność oraz dający komfort i różnorodność treningu kazdego dnia.
ikona lokacja

ul. Kościelna 7
27-200 Starachowice
Galeria Kamienna

ikona zegar
Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

06:00 – 22:00
08:00 – 20:00
08:00 – 16:00

STREFY TRENINGOWE

Strefa fitness
Strefa cardio
Strefa wolnych ciężarów
Strefa maszyn półwolnych
Strefa maszyn izotonicznych
Strefa cross/ funkcjonalna
Strefa stretchingu

KADRA

INSTRUKTORZY

Marta Dudkiewicz-Wrona

Cześć jestem Piotrek. Moja przygoda na siłowni zaczęła się w wieku 17 lat i jest ze mną już 8 lat. Siłownia to moja pasja i drugi dom. Przez 8 lat nie stałem w miejscu, a rozwijałem się z myślą o was, aby przekazywać wam jak najwięcej istotnej wiedzy. W ciągu kilku lat ukończyłem kurs Instruktora Fitness, Kurs Planowanie diety w okresie budowania masy mięśniowej, Kurs peptydy w praktyce - skuteczne zastosowanie, Kurs jak efektownie trenować core, Kurs​ treningu wytrzymałościowego. W mojej pracy zawsze stawiam na wasz komfort oraz przyjazną atmosferę. W trakcie mojej przygody nabrałem nowych doświadczeń takich jak przygotowanie pod nabory do służb mundurowych Straż Pożarna, Policja oraz Wojsko. Przygotuje cię od strony fizycznej jak i mentalnej. W mojej pracy cenie sobie efektowność, więc na treningu gadamy, ale plan wykonujemy na 110%. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej lub zobaczyć jak wygląda współpraca ze mną to napisz na IG:pete3r_fit lub na siłowni @endorfinastarachowice @endorfinaradom Czekam na właśnie ba Ciebie i zacznij swoją przygodę ze mną. Niech endorfiny będą z Tobą!

Karol Drej

Przez 20 lat byłem zawodnikiem piłkarskim. Reprezentowałem kluby m.in. z Ekstraklasy oraz pierwszej ligi, takie jak Polonia Bytom, Korona Kielce czy Motor Lublin. ukończyłem studia z zakresu wychowania fizycznego oraz kurs trenerski UEFA B. Przez lata przygody z futbolem miałem przyjemność współpracować z wieloma trenerami przygotowania motorycznego i fizjoterapeutami. Zdobytą wiedzę i doświadczenie od kilku lat staram się przekazywać uczestniczkom prowadzonych przeze mnie zajęć Stretchingu z elementami ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha oraz kręgosłup. Zawsze powtarzam, że wiek nie jest ograniczeniem by rozpocząć aktywność fizyczną. Tylko poprzez systematyczne ćwiczenia możemy zadbać o swoją kondycję i cieszyć się dobrym zdrowiem przez długi czas.

Natalia Świostek

Z Klubem Endorfina związana jestem od początku jego istnienia. Sport towarzyszył mi od dzieciństwa – pływanie, koszykówka, siatkówka… ale to właśnie fitness okazał się moją największą pasją. Każda kolejna godzina spędzana na treningu utwierdzała mnie, że to właśnie w tej branży chcę się rozwijać i doskonalić. Jestem osobą wytrwałą i sumienną. Wyróżnia mnie zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu. Jeśli czemuś się poświęcam to bez reszty i bez wymówek! Na bieżąco śledzę wszelkie aktualności i nowości z branży, aby swoim podopiecznym przekazywać najnowszą wiedzę. Szczególnie ważne jest dla mnie bezpieczeństwo uczestników oraz precyzyjne i staranne przeprowadzanie treningów. Przed przystąpieniem do zajęć, każde ćwiczenie szczegółowo i dokładnie wyjaśniam. Dzięki temu, każda, nawet początkująca osoba czuje się pewnie i swobodnie.

Agata Musiałowska

Od wielu lat aktywność fizyczna jest moją pasją i sposobem na życie. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego, instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga oraz specjalistą w zakresie korekcji wad postawy. Na tych dziedzinach koncentruję obecnie swoją działalność. Na moich zajęciach wykorzystuję przede wszystkim funkcjonalne aspekty systemu jogi jako środka do budowania zdrowia, sprawności i poprawy jakości życia, profilaktyki oraz korekcji w zespołach przeciążeniowych narządu ruchu. Jeśli masz bóle kręgosłupa, barku czy inne nawracające kontuzje zapraszam na moje zajęcia.

Oliwia Klamczyńska

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Od 8 roku życia trenowałam siatkówkę, a w późniejszych latach boisko zamieniłam na siłownię. Zaczęłam interesować się treningiem siłowym, zajęciami fitness oraz zdrowym stylem życia. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a obecnie studentką Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Ukończyłam kurs instruktora fitness oraz animatora czasu wolnego. Moja specjalność to zajęcia wzmacniające oraz wytrzymałościowe (TBC, BUP, Tabata itp.). Mam bardzo pozytywne nastawienie do świata i ludzi, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, uwielbiam dawać ludziom radość i uśmiech na twarzy Oprócz tego chętnie udzielę Ci informacji na temat oferty klubu, oprowadzę po siłowni, zrobię pysznego shake’a…

Monika Bojara

Jestem instruktorem fitness od kilkunastu lat. Moja przygoda z fitnessem rozpoczęła się od chwil, kiedy stałam się klientką klubu, w którym prowadzone były zajęcia dla kobiet. Ukończyłam szereg kursów. Prowadzę zajęcia Aktywny Senior, Tabata, BPU, Pupomania i mój ulubiony Pilates.​ Na zajęciach bardzo zwracam uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń, a ich poziom zawsze dostosowuję do możliwości, zaangażowania i zaawansowania grupy. Praca z ludźmi daje mi ogrom satysfakcji. Chciałabym dzielić się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem z innymi osobami. Zapraszam na moje zajęcia, po których każdy wyjdzie zadowolony. Sport daje mi pewność siebie, poprawę sylwetki, dobre samopoczucie i moc endorfin. Jeśli chcesz odreagować po ciężkim dni, zrelaksować się i poczuć dobrą energię, to mam nadzieję, że trafisz do mnie. Nigdy nie rezygnuję z osiągnięcia celu, nawet jeśli wymaga to czasu i Tobie też pokażę, jakie to może być proste.

Mariusz Głowacki

Swoją przygodę i pasję zacząłem w 1986 r. Jestem zdobywcą Pucharu Mistrzów Olimpijskich z 1988 roku, wywalczyłem złoty medal w wadze papierowej na mistrzostwach Polski w XVI Ogólnopolskiej Spartakiadzie Młodzieży w 1989 roku. W emocjonującej finałowej walce pokonałem 4:1 Roberta Gortata syna Janusza Gortata olimpijczyka i dwukrotnego brązowego medalistę w 1972 roku w Monachium i w 1976 roku w Montreal. Brałem udział w jednej z pierwszych grup zawodowych Polish Boxing Promotion prowadzonej przez Krzysztofa Zbarskiego, toczyłem walki zawodowe, które były transmitowane w TVP i w EuroSport. Na chwilę obecną jestem również Prezesem HDD Dynamic klub sportowy istniejący od 1992.

Marzena Bielawska

Nazywam się Marzena Bielawska, jestem fizjoterapeutką i specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej. Ukończyłam CM Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Jestem terapeutka manualna wg Maitlanda, terapeutka FDM - terapii powięziowej, instruktorką Pilates (I stopień), terapeutką PNF. Obecnie w trakcie przygotowań do egzaminu z fizjoterapii uroginekologicznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Uroginekologii. Uczestniczyłam w szkoleniu trening medyczny dla zdrowia dna miednicy oraz fizjoterapii kobiet w ciąży i po porodzie. Moją pasją jest praca z kobietami, wspieranie kobiecości na każdym jej etapie, zarówno w trakcie ciąży, w przygotowaniu do niej oraz we wszystkich problemach związanych z dnem miednicy. Uwielbiam aktywność fizyczną, bo wiem jak wiele płynie z niej korzyści dla zdrowia, a szczególnie dla samopoczucia w ciąży, dlatego z ogromną radością prowadzę zajęcia dla przyszłych mam. Będąc mama małej Laury, wiem jak ważna jest sprawność fizyczna w byciu mamą i chętnie pomagam kobietom tę sprawność zdobywać i utrzymywać. Kobiecość wspierałam także pracując na oddziale onkologii Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie pracując z kobietami po mastektomii.

Dariusz Bies

Od najmłodszych lat związany ze sportem oraz aktywnością fizyczną. Jako dzieciak trenował piłkę nożną, lecz już jako nastolatek zaczął uprawiać sporty siłowe. Efektem było zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym. Następnie trenował boks i samoobronę. Najczęściej współpracuje z osobami chcącymi zmienić niezdrowe nawyki lub poprawić sylwetkę. Na treningu przykłada największą wagę do celu i zadowolenia klienta. Najpierw słucha, potem mówi. To zawsze ułatwia mu indywidualną pracę z podopiecznym i daje zadowolenie obydwu stronom. Jest cierpliwy i potrafi dopasować ćwiczenia do każdej osoby. Jest obecny w życiu swoich podopiecznych, nie tylko na treningu, ale też poza siłownią. Darek zaprasza na treningi personalne każdego, kto chce poprawić swoją sylwetkę, pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia lub po prostu poćwiczyć, aby mieć lepsze samopoczucie. Kwalifikacje: Instruktor fitness, specjalność - Ćwiczenia siłowe Instruktor Rekreacji Ruchowej, specjalność – Samoobrona

TRENERZY PERSONALNI

Marcin Sałagan

Ze sportem związany jestem od dziecka, przez wiele lat był to boks, a w późniejszym okresie aż do dziś brazylijskie jujitsu. Nieodzowną częścią moich zajęć były treningi siłowe które są prawdziwą pasją. Mam wiele satysfakcji z czerpania wiedzy w tym temacie dlatego posiadam kwalifikacje trenera personalnego, dietetyka, instruktora fitness, instruktora samoobrony w chwili obecnej uczę się na kierunku technik masażysta. W swojej pracy szczególną uwagę przykładam do zdrowego żywienia oraz sprawności w życiu codziennym. Ukończyłem także wiele szkoleń tematycznych odnośnie metod treningowych, profilaktyki i postępowania w bólach kręgosłupa, jak również szkoleń dietetycznych. Mam wielką satysfakcję z poszerzania swojej wiedzy i dzielenia się nią z innymi. Zapraszam serdecznie!

Dariusz Bies

Od najmłodszych lat związany ze sportem oraz aktywnością fizyczną. Jako dzieciak trenował piłkę nożną, lecz już jako nastolatek zaczął uprawiać sporty siłowe. Efektem było zdobycie brązowego medalu na Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym. Następnie trenował boks i samoobronę. Najczęściej współpracuje z osobami chcącymi zmienić niezdrowe nawyki lub poprawić sylwetkę. Na treningu przykłada największą wagę do celu i zadowolenia klienta. Najpierw słucha, potem mówi. To zawsze ułatwia mu indywidualną pracę z podopiecznym i daje zadowolenie obydwu stronom. Jest cierpliwy i potrafi dopasować ćwiczenia do każdej osoby. Jest obecny w życiu swoich podopiecznych, nie tylko na treningu, ale też poza siłownią. Darek zaprasza na treningi personalne każdego, kto chce poprawić swoją sylwetkę, pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia lub po prostu poćwiczyć, aby mieć lepsze samopoczucie. Kwalifikacje: Instruktor fitness, specjalność - Ćwiczenia siłowe Instruktor Rekreacji Ruchowej, specjalność – Samoobrona

Oliwia Klamczyńska

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Od 8 roku życia trenowałam siatkówkę, a w późniejszych latach boisko zamieniłam na siłownię. Zaczęłam interesować się treningiem siłowym, zajęciami fitness oraz zdrowym stylem życia. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a obecnie studentką Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. Ukończyłam kurs instruktora fitness oraz animatora czasu wolnego. Moja specjalność to zajęcia wzmacniające oraz wytrzymałościowe (TBC, BUP, Tabata itp.). Mam bardzo pozytywne nastawienie do świata i ludzi, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, uwielbiam dawać ludziom radość i uśmiech na twarzy Oprócz tego chętnie udzielę Ci informacji na temat oferty klubu, oprowadzę po siłowni, zrobię pysznego shake’a…

Patryk Zbrożyna

Interesuję się sportem od najmłodszych lat. Początkowo była to piłka nożna, lecz będąc nastolatkiem odkryłem pasję w sportach siłowych. W czasach szkolnych siłownia stała się moim drugim domem, co nie zmieniło się do teraz. Wciąż pogłębiałem swoją wiedzę i zdobywałem doświadczenie. Dziś łączę pasję z pracą, dzięki czemu mogę dzielić się swoją wiedzą z każdym, kto chciałby zmienić swoje życie na lepsze. Cenię sobie zaangażowanie oraz zależy mi na efektywności i komforcie pracy. Jeśli chcesz pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie, coś zmienić w swojej sylwetce lub po prostu trenować i dobrze się przy tym bawić, zapraszam do współpracy.

Obsługa Klienta

Anna Sadowska

Manager Klubu

Ania Kutrowska

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​

Patryk Zbrożyna

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​​

Maja Kępa

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​​

Oliwia Klamczyńska

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​​​
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy