Częstochowa

OTWARCIE KLUBU JESIEŃ 2024

Największa i najnowocześniejsza siłownia w mieście, jedna z największych powierzchni treningowych.

Co czeka na Was w Endorfinie Częstochowa?

 • ponad 1700 m2 świetnie zaprojektowanej przestrzeni do ćwiczeń,
 • dogodna lokalizacja, do której bez problemu dotrzesz samochodem, czy komunikacją miejską.
 • 10 stref treningowych – w tym strefa Eleiko®, Booty builder® i dla kobiet,
 • supernowoczesny sprzęt,
 • treningi fitness pod okiem wykwalifikowanych trenerów,
 • darmowa woda i izotoniki,
 • proste członkostwo,
 • duży parking bezpośrednio przy budynku siłowni,
 • i wiele innych atrakcji.

Endorfina Platinium to jakość, design, profesjonalizm – jakiej jeszcze nie było!

Zaprojektowana w sposób nowoczesny, designerski – zapewniający intymność oraz dający komfort i różnorodność treningu każdego dnia.

10 stref treningowych – w tym :

 • strefa Booty Builder® – pierwsza tego typu w Polsce oficjalna strefa dla miłośników treningu pośladków, w której umieszczono aż 7 maszyn, w tym hack squat i standing hip thrust.
 • strefa Women Zone – specjalnie wydzielona strefa dla kobiet, które chcą ćwiczyć w kameralnej atmosferze. Czeka tu na Was 10 maszyn do treningu siłowego oraz hantle, kettle i inne akcesoria.
 • strefa cardio, wolnych ciężarów, maszyn półwolnych, strefa maszyn izotonicznych, strefa cross/funkcjonalna, strefa stretchingu, strefa dla osób początkujących, strefa strength,  strefa treningu personalnego,  sala fitness.
ikona lokacja

ul. Świętego Jana 31

Częstochowa

ikona zegar
Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:
06:00 – 23:00
08:00 – 20:00
08:00 – 20:00

STREFY TRENINGOWE

Strefa fitness
Strefa cardio
Strefa wolnych ciężarów
Strefa maszyn półwolnych
Strefa maszyn izotonicznych
Strefa cross/ funkcjonalna
Strefa stretchingu

KADRA

INSTRUKTORZY

Aneta Mikołajczyk

Tancerz UDS Family, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor tańca sportowego, wieloletni instruktor fitness, LesMillsinstructorCoach. Instruktor programów LesMills. Największa pasja TANIEC!

Anna Kazubek

Ukończyłam studia magisterskie z Wychowania Fizycznego, licencjat na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz studia podyplomowe z Odnowy Biologicznej na AWF w Białej Podlaskiej. Fitness wkręcił mnie w swój świat w 2005r, kiedy też stałam się dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności „fitness – nowoczesne formy gimnastyki” i od tej pory moja pasja jest też moja pracą Od 2008r pracuję też jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Jako osoba prywatna i instruktorka fitness podnoszę swoje kwalifikacje, rozwijam umiejętności i pasje, dlatego też jestem uczestniczką wielu konwencji, warsztatów i szkoleń. Uwielbiam prowadzić zajęcia Body&Mind takie jak Pilates, czy zdrowy kręgosłup oraz różnego rodzaju treningi wzmacniające, podczas których wykorzystuję ciężar własnego ciała, ale i urozmaicam je różnorodnym sprzętem.

Marta Sugier

Jestem kilkukrotną medalistka Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym oraz torowym. Po zakończeniu kariery sportowej, miłością oraz chęcią do sportu zarażam innych. Odnalazłam swoją inspirację w fitnessie, która daje mi olbrzymią satysfakcję. Jestem instruktorem fitness jak i trenerem personalnym. Prowadzę zajęcia typu Interval, zajęcia wzmacniające i modelujące sylwetkę. Muzyka jest głównym motorem napędowym w zajęciach fitness, więc dokładam wszelkich starań, aby zarazić również jej energią. Szczególnie zwracam uwagę na technikę i poprawność wykonywanych ćwiczeń, aby w sposób bezpieczny przeprowadzić trening. Dokładam wszelkich starań, aby każdy wychodził z moich zajęć zmęczony, uśmiechnięty i pełny energii. Jeśli chcesz, aby trening był w pełni dopasowany pod Ciebie, zapraszam do współpracy personalnej.

Michał Nowacki

Hej! Mam na imię Michał, z zawodu jestem trenerem personalnym, instruktorem zajęć grupowych oraz absolwentem wychowania fizycznego na kierunku trener personalny. Moja przygoda ze sportem trwa już nieprzerwanie od 15 lat. Jestem pasjonatem sportu oraz psychologii. Chciałbym Cię serdecznie zaprosić na zajęcia obwodowe które będę miał przyjemność dla Ciebie poprowadzić. Na treningu mogę Ci zagwarantować, profesjonalne podejście, przyjazną atmosferę, litry wylanego potu i kawał dobrej roboty na zajęciach pod moim okiem. Do zobaczenia na zajęciach!

TRENERZY PERSONALNI

Obsługa Klienta