RZESZÓW

Endorfina Platinium to jakość, design, profesjonalizm – jakiej w Rzeszowie jeszcze nie było! Zaprojektowana w sposób nowoczesny, designerski – zapewniający intymność oraz dający komfort i różnorodność treningu kazdego dnia.
ikona lokacja
ul. Krakowska 20
35-001  Rzeszów
Galeria Nowy Świat
ikona zegar
Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:
06:00 – 23:00
08:00 – 20:00
08:00 – 20:00

STREFY TRENINGOWE

Strefa fitness
Strefa cardio
Strefa wolnych ciężarów
Strefa maszyn półwolnych
Strefa maszyn izotonicznych
Strefa cross/ funkcjonalna
Strefa stretchingu

KADRA

INSTRUKTORZY

Kinga Jakieła

Instruktorka Power Bike. Zajęcia na rowerach spinningowych to jej pasja, którą zaraża swoich podopiecznych. Pozytywna energia i zaangażowanie - to Was spotka na zajęciach z Kingą!

Katarzyna Bochenek

Katarzyna jest tancerką, certyfikowaną instruktorką fitness, Zumba Fitness, STRONG Nation oraz aqua fitness. Absolwentka AWF w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością trener personalny oraz Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku somatyka w tańcu i terapii. Oprócz bezpieczeństwa i poprawnej techniki ważne jest dla niej, aby przekazać uczestnikom jak najwięcej pozytywnej energii i uśmiechu, które sama czerpie z ruchu, tańca i muzyki.

Anna Janik

Instruktorką zumby jest od 2017 r. Skończyła szkolenia Zumba Basic oraz Zumba Rhytms 2. Na co dzień uczy też latino w szkole tańca w Rzeszowie, a umiejętności taneczne i pedagogiczne ciągle rozwija pod okiem polskich i zagranicznych tancerzy oraz choreografów, regularnie biorąc udział w festiwalach i kongresach z nurtu reggaeton/dancehall/twerk/salsa/high heels. Uwielbia ludzi, a najszczęśliwsza jest wtedy, gdy widzi, że taniec daje im radość i sprawia, że dostają pozytywnego kopa do życia!

Alicja Barć

Alicja jest certyfikowanym trenerem crossfit z 5-letnim doświadczeniem. Ukończyła studia na Uniwersytecie Rzeszowskim o kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalizacją ''Trener personalny''. Dodatkowo posiada kwalifikacje instruktora fitness. W swojej pracy zwraca ogromną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń. Sumienność i systematyczność to podstawowe warunki we współpracy z klientami.

Agata Niedziałek

Nauczycielka wychowania fizycznego, doświadczona instruktorka fitness z ponad 25-letni stażem pracy. Dzięki odpowiednim kompetencjom i ukończonym szkoleniom prowadzi zajęcia grupowe od 1995 roku. Za priorytet swojej pracy uznaje prozdrowotny aspekt treningu, a dopiero w dalszej kolejności skupia się na modelowaniu sylwetki. Największą satysfakcję sprawia jej widok osób, które z zajęć na zajęcia stają się coraz lepsze, coraz sprawniejsze i z tych powodów szczęśliwsze. Prowadząc zajęcia dąży do tego by dawały one radość, pozytywną energię i pewność siebie. Najwięcej wymaga od siebie i nieustanie dąży do perfekcji przez doskonalenie swoich umiejętności i pogłębienie wiedzy. Od 2003 roku prowadzi zajęcia jogi.

Magdalena Krupa

Magda ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako instruktor fitness zajęć grupowych. Głównym nurtem zajęć fitness jakie prowadzi są zajęcia taneczne Slavica Dance oraz różnego rodzaju zajęcia wzmacniające i kształtujące sylwetkę z wykorzystaniem sprzętu fitness. Stawia przede wszystkim na: poprawność wykonywanych ćwiczeń, różnorodność, pozytywną energię i dobrą zabawę w rytmie odpowiednio dobranej muzyki fitness. Według niej trening powinien być przede wszystkim bezpieczny i dostosowany do poziomu zaawansowania grupy.

Mateusz Daćko

Ponad 20 lat doświadczenia treningowego. Ponad 10 lat doświadczenia instruktorskiego. Wiedza / Doświadczenie / Praktyka zamknięta w jednym człowieku!

Sowa Kinga

Zawodowo i z zamiłowania zajmuję się fizjoterapią. Z pasji jestem dyplomowanym instruktorem fitness oraz trenerem personalnym. Jej nieodłącznym elementem w pracy jest ruch, który traktuję jako najlepsze lekarstwo na wszystko - stres, napięcie, ból, zmęczenie, itp. "Moim celem jest to, by jak najwięcej osób "bawiło się" sportem, przy pełnej kontroli i świadomości własnego (wyjątkowego) ciała. Moje zajęcia to totalny sportowy luz i zabawa, przy oczywiście porządnym wycisku".

TRENERZY PERSONALNI

Bartłomiej Florek

Bartłomiej posiada 10 letnie doświadczenie w pracy Trenera Personalnego i Instruktora Fitness. Z wykształcenia jest Psychologiem, Dietetykiem i na co dzień pracuje z zawodowymi sportowcami, jak i ludźmi, którzy chcą wymagać od siebie więcej. Umysł i ciało są ściśle ze sobą powiązane - podczas pracy ze Bartłomiejem stworzysz nie tylko zadbane ciało, ale również stalowy mental i nastawienie, dzięki którym zapomnisz o płytkiej motywacji, by nie była Ci już więcej potrzebna.

Damian Albrycht

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Wychowania Fizycznego, instruktor treningu osobistego oraz piłki nożnej. Stara się zarażać ludzi pasją, tak aby ich motywacja do treningu wynikała przede wszystkim z własnej chęci do wysiłku fizycznego oraz samodoskonalenia się.

Jakub Mackoś

Z wykształcenia jest magistrem wychowania fizycznego, certyfikowanym trenerem personalnym oraz trenerem zdrowia. Specjalizuje się głównie w treningu siłowym, kulturystycznym oraz funkcjonalnym. Trenując z Kubą możesz liczyć na indywidualne podejście, odpowiednio dopasowany oraz dokładnie omówiony plan treningowy, a także cenne wskazówki odnośnie żywienia i suplementacji.

Karolina Matuszek

Poznajcie Karolinę! Byłą piłkarkę 1-ligowej Resovi Rzeszów, która odwiesiła korki z powodu licznych kontuzji i zdecydowała się stanąć poza polem gry w innej roli.Karola jest certyfikowaną międzynarodową trenerką przygotowania motorycznego (NCSC) oraz trenerką personalną, z zamiłowaniem do piłki nożnej i pizzy. Prowadzi treningi dla osób rozpoczynających swoją przygodę z siłownią, osób chcących poprawić swoją sprawność i sylwetkę, oraz sportowców, którzy chcą zwiększyć swoje możliwości fizyczne na boisku. Jej myśl przewodnia to "Nie musisz być dobry żeby zacząć, ale jeśli chcesz być dobry musisz zacząć"

Łucja Zajdel

Jestem sportowym freakiem. Zapraszam na prowadzone przeze mnie zajęcia w Endorfinie Kielce. Na zajęciach zapewniam dużą dawkę endorfin…

OBSŁUGA KLIENTA

Wanesa Myśliwiec

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​

Kamil Lis

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​

Aneta Solecka

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​

Paula Czarnik

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​

Anna Bejster

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​