☀️ KARNET WAKACYJNY 🔥 0 zł wpisowego i 60 dni w super cenie

RADOM

Endorfina Platinium to jakość, design, profesjonalizm – jakiej w Radomiu jeszcze nie było! Zaprojektowana w sposób nowoczesny, designerski – zapewniający intymność oraz dający komfort i różnorodność treningu kazdego dnia.
ikona lokacja

ul. Bolesława Chrobrego 3

26-600 Radom

ikona zegar
Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:
06:00 – 23:00
08:00 – 20:00
08:00 – 20:00

STREFY TRENINGOWE

Strefa fitness
Strefa cardio
Strefa wolnych ciężarów
Strefa maszyn półwolnych
Strefa maszyn izotonicznych
Strefa cross/ funkcjonalna
Strefa stretchingu

KADRA

INSTRUKTORZY

Mariusz Lechnio

Trener crossfit, prowadzi zajęcia ruchowe w przedszkolach o kierunku korektywy kompensacyjno - korekcyjnej. Masażysta tkanek głębokich w ujęciu klinicznym. Jego pasje to: crossfit, rower i rozwój osobisty w różnych płaszczyznach. Trening siłowo-wytrzymałościowy to jego konik, ale pro zdrowotne podejście do aktywności fizycznej i poprawna technika ćwiczeń to główne wartości jakimi się kieruje podczas zajęć, które prowadzi.

Justyna Wołczyńska

Justyna to licencjonowany instruktor fitness, a także Dietetyk i Pedagog ze specjalnością edukacja zdrowotna z rehabilitacją Od kilkunastu lat związana z branżą fitness, jest zwolenniczką zajęć wzmacniających i interwałowych. Podczas swoich zajęć Zdrowy Kręgosłup zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń i ich prozdrowotny efekt, a także uczy świadomości swojego ciała.

Daria Mordzińska

Na zajęciach Daria stara się połączyć przyjemne z pożytecznym, aby pomimo wysokiej intensywności zajęć, uczestnicy czuli ładunek pozytywnej energii i satysfakcji. Aby poszerzać swoją wiedzę, aktywnie bierze udział w konwencjach fitness oraz szkoleniach. Podczas treningów Daria wykorzystuje różnego rodzaju sprzęt sportowy, aby zapewnić efektywność i urozmaicenie zajęć. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, motywuje swoich podopiecznych i dba o ich dobre samopoczucie.

Milena Jarosz

Aktywność fizyczna towarzyszyła jej od dzieciństwa, jednak to na sali fitness odkryła swoją pasję. Początkowo jako uczestniczka - obecnie instruktorka. Specjalizuje się w treningu spalającym i wzmacniającym. Szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń. Uczestnictwo w wielu szkoleniach, na których podnosi swoje kwalifikacje, daje jej dużo inspiracji i nowych pomysłów aby trening był ciekawy i efektywny.

Daniel Nowocień

Sport to największa zajawka Daniela! Zaczynał od wyczynowej jazdy na BMX. W roku 2010 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii BMX AM Dirt. Od 2011 rozpoczęła się jego przygoda ze sportami walki - zajęciami k1/kickboxing, a potem doszły mieszane sztuki walki. W roku 2015 podczas Mistrzostw Polski MMA ALMMA 99 w Sochaczewie wywalczył Wicemistrzostwo Polski w kategorii pk 66kg. Kolejnym krokiem w sztukach walki był powrót do kickboxingu, ale już w roli trenera. W latach 2017 - 2022 prowadził grupę początkującą dzieci oraz początkującą i średnio zaawansowaną młodzieży. Lubi prowadzić intensywne zajęcia z dużą ilością uśmiechu!

Iwona Jagodzińska

'Iwona jest miłośniczką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej ze sportem związana od najmłodszych lat. Jest dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej o specjalizacji fitness oraz certyfikowanym instruktorem zajęć fitness. Bardzo ważny jest dla niej nieustanny rozwój i samodoskonalenie. Lubi zajęcia dynamiczne, eksplodujące energią dające pozytywny wycisk, a także trening siłowy. Energiczna, uśmiechnięta pragnie zarażać swoją pasją. Jej motto - NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Iwona Błaszczyk-Zegarek

Siłownia to jej drugi dom. Uprawia sport od 19 roku życia, a lata treningów pozwoliły jej poznać własny oraz jej podopiecznych organizm na tyle, aby wiedzieć, iż dobrze dobrany trening może być zarówno krótszy jak i bardziej efektywny. Pasja Iwony do treningów siłowych spowodowała, że w 2020 r. wzięła udział w zawodach bikini fitness, przez co w praktyce na sobie dowiedziała się m.in. jak reaguje organizm na różne techniki tego samego ćwiczenia, ilość jednostek treningowych w tygodniu oraz nawyki żywieniowe. Iwonie nie jest też obcy temat ciąży, więc jeśli w niej jesteś lub chciałabyś szybko wrócić do formy po porodzie, to pod okiem Iwony oprócz zgrabnej sylwetki zyskasz zdrowie i energię niezbędną przy opiece nad dzieckiem. Wyznaje zasadę, że twój cel jest też jej celem, co ułatwia wspólną pracę przy rozbudowie masy mięśniowej, zredukowaniu masy ciała czy też wysmukleniu sylwetki.

Marcin Strzelecki

Jest Dyplomowanym Instruktorem Tańca Sportowego. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat tańcząc w formacji latynoamerykańskiej ,,Czako" Radom. Wraz z tą formacją zdobył I miejsce na Mistrzostwach Polski w Radomiu oraz IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Anglii. W 2003 roku zaczął tańczyć turniejowo w parach. Posiada klasę taneczną ,,B" w tańcach latynoamerykańskich. Współpracuje z wieloma placówkami Oświatowymi, Domami Kultury oraz udziela się Charytatywnie na Festynach oraz Imprezach na terenie Radomia. Tańczył w wielu spektaklach na deskach Teatru Radomskiego oraz pracował jako Instruktor tańca w Polskiej Szkole Tańca VIVA CHICAGO w USA, Smagowska Dance Studio, Szkoła Tańca CMG. Od 4 lat zafascynowany urokiem tańców karaibskich takich jak: Salsa, Bachata, Kizomba.

Lazaro Michel Lazo Perez

Jestem Magistrem Wychowania Fizycznego, Instruktorem Tańca oraz Fitness, Trenerem personalnym z 17-letnim doświadczeniem w środowisku Sportowym i Fitness. Ukończyłem również studia o kierunku fizjoterapii oraz kursy masażu. Jako rodowity Kubańczyk prowadzę zajęcia w gorącym klimacie Latino. Nie tylko te taneczne, ale przede wszystkim zajęcia Fitness gdzie specjalizuje się m.in w Treningach obwodowych, FitBody (full body), Treningi o wysokiej intensywności. Nieskromnie powiem, że jestem niesamowicie zdolnym i wiecznie uśmiechniętym instruktorem oraz trenerem personalnym. Przygotowałem dla Was prawdziwą eksplozję mega treningów oraz zajęć w kubańskich rytmach ponieważ pragnie zarazić wszystkich miłośników tańca i sportu pozytywną energią. Na pewno poczujesz efekty zajęć, bo przecież jak mówi Lazaro „bez stresu bez boli nie ma sensu.

Monika Sułecka

instruktorka Hatha Jogi w naszym klubie Monika ukończyła studia podyplomowe z zakresu Jogi Akademickiej - AWF Warszawa / Wydział Rehabilitacji / Joga i Relaksacja. Brała udział w różnych szkoleniach i warsztatach dot. tego tematu. Jogą zajmuje się już od ok. 15 lat. Początkowo jej praktyka skupiała się wokół Jogi Iyengara i ćwiczyła głównie w celu pozbycia się klasycznego bólu kręgosłupa spowodowanego pracą siedzącą. Dopiero po latach zrozumiała, jak ważna jest precyzja, słuchanie i czucie swojego ciała Stopniowy udział w różnych warsztatach oraz wspomniane studia podyplomowe pomogły jej odnaleźć swoją ścieżkę, dlatego preferuje spokojne wykonywanie asan, wyłącznie w swoich zakresach, połączone ze świadomym oddechem

Justyna Walkiewicz

Justyna ukończyła kurs Kettelbells Hardstyle oraz nasz kurs instruktora Endorfiny! Jest prawdziwą entuzjastką wykorzystywania kettli podczas treningów i z chęcią pokaże Wam również możliwości, jakie daje power bag's! Nasza trenerka nieustannie się kształci - jest w trakcie wykonywania kursu na trenera personalnego, by już niedługo zagwarantować Wam świetne efekty podczas treningów personalnych oraz zajęć grupowych!

Magdalena Kamińska

Magda ukończyła kurs trenera personalnego, kettlebells hardstyle oraz instruktora Fitness na Endorfinie. Jest wieczną optymistką, a sport pomaga jej odprężyć umysł i ćwiczyć charakter. Wierzy, że dyscyplina i konsekwentna praca sprawiają, że można osiągnąć wszystkie cele. Najbardziej lubi intensywne treningi funkcjonalne połączone z cardio. Na zajęciach grupowych - poza kształtowaniem sylwetki - zwraca uwagę na technikę, rytm, muzykę i dobrą zabawę. Jest weganką. Magda lubi biegać, obecnie przygotowuje się do swojego pierwszego półmaratonu. W wolnych chwilach ogląda mecze NBA i lekkoatletykę

Vlada Andrieieva

Vlada ukończyła kurs instruktora fitness oraz kurs nutricjologii. To prawdziwa mistrzyni z zakresu treningów siłowych oraz obwodowych (budowanie pośladków to jej specjalność! ), a także stretchingu w wersji relaksacyjnej i power. Uwielbia zdrowe odżywianie, a w wolnym czasie... chętnie ćwiczy! Jej motto? Dyscyplina jest ważniejsza, niż motywacja! Zadbaj o samopoczucie i świetną formę!

TRENERZY PERSONALNI

Iwona Błaszczyk-Zegarek

Siłownia to jej drugi dom. Uprawia sport od 19 roku życia, a lata treningów pozwoliły jej poznać własny oraz jej podopiecznych organizm na tyle, aby wiedzieć, iż dobrze dobrany trening może być zarówno krótszy jak i bardziej efektywny. Pasja Iwony do treningów siłowych spowodowała, że w 2020 r. wzięła udział w zawodach bikini fitness, przez co w praktyce na sobie dowiedziała się m.in. jak reaguje organizm na różne techniki tego samego ćwiczenia, ilość jednostek treningowych w tygodniu oraz nawyki żywieniowe. Iwonie nie jest też obcy temat ciąży, więc jeśli w niej jesteś lub chciałabyś szybko wrócić do formy po porodzie, to pod okiem Iwony oprócz zgrabnej sylwetki zyskasz zdrowie i energię niezbędną przy opiece nad dzieckiem. Wyznaje zasadę, że twój cel jest też jej celem, co ułatwia wspólną pracę przy rozbudowie masy mięśniowej, zredukowaniu masy ciała czy też wysmukleniu sylwetki.

Kamil Adach

Trenując z nim możecie liczyć na dużo przyjacielskiej relacji i motywacji. Dodatkowo Kamil dostarczy Wam wiedzę merytoryczną na temat treningu i dietetyki. Bez problemu wypracuje indywidualny plan działania, dzięki któremu osiągniecie wybrane cele.

Patryk Gregorek

Patryk ukończył studia wychowania fizycznego oraz kurs trenera personalnego. Sport, dyscyplina i dążenie do celu towarzyszą mu od czasów gry w piłkę nożną, którą uprawiał przez dużą część swojego życia. Z czasem jego pierwszą miłość - piłkę nożną zamienił na pasję do kulturystyki i rozbudowy sylwetki. Patryk specjalizuje się w treningu siłowym oraz kulturystycznym. Do każdego podopiecznego podchodzi w indywidualny sposób i poświęca mu 100% uwagi.

Michał Borkowski

Jego przygoda z aktywnością fizyczną rozpoczęła się od gry w piłkę To właśnie na boisku spędzał większość czasu, ucząc się teamworku, wytrwałości i umiejętności radzenia sobie ze stresem. Dzięki temu doświadczeniu dowiedział się, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wytrwałość i determinacja są kluczem do osiągania sukcesów. Kilka lat temu kontuzja kolana, a konkretnie rehabilitacja, zaszczepiła w nim pasję do dźwigania ciężarów, która trwa do dnia dzisiejszego. Ukończył kurs trenera personalnego. Kieruje się słowami ''Kształtowanie zdrowej sylwetki to nie jest bieg na 100 metrów, tylko maraton". Od podopiecznych wymaga szacunku, pełnego poświęcenia, determinacji oraz dyscypliny.

Obsługa Klienta

Anna Rodzoch

Manager Klubu

Joanna Nowak

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.

Katarzyna Wólczyńska

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.

Ola Nowocień

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.