KIELCE

Endorfina Platinium to jakość, design, profesjonalizm – jakiej w Kielcach jeszcze nie było! Zaprojektowana w sposób nowoczesny, designerski – zapewniający intymność oraz dający komfort i różnorodność treningu kazdego dnia.
ikona lokacja
ul. Zagnańska 92
25-558 Kielce
Plaza Park Kielce
ikona zegar
Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:
06:00 – 23:00
08:00 – 20:00
08:00 – 20:00

STREFY TRENINGOWE

Strefa fitness
Strefa cardio
Strefa wolnych ciężarów
Strefa maszyn półwolnych
Strefa maszyn izotonicznych
Strefa cross/ funkcjonalna
Strefa stretchingu

KADRA

INSTRUKTORZY

Ania Karpińska

Jestem instruktorem pełnym entuzjazmu i pozytywnej energii. Moim treningom towarzyszy duża dawka uśmiechu. Uwielbiam pracować z muzyką. Prowadzę zajęcia mentalne takie jak Joga czy Zdrowy Kręgosłup, ale także intensywne i metaboliczne typu Interwały, czy wzmacniajace Pumpy. Lubię innowacyjne, kompleksowe połączenia różnych metod treningowych, np. Energy Joga. Jestem zwolenniczką ćwiczeń funkcjonalnych, więc często takie pojawiają się w moich programach. Pracuję ze sprzętem różnego rodzaju, ale najbardziej lubię ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Jestem zodiakalnym Bliźniakiem i właśnie w fitnessie da się zauważyć we mnie zarówno jogiczny balans jak i spontaniczną dynamiczną zwariowaną duszę. Zapraszam na moje zajęcia… sami się przekonacie…

Katrin Kowalczyk-Lazo

Jestem instruktorem pełnym entuzjazmu i pozytywnej energii. Moim treningom towarzyszy duża dawka uśmiechu. Uwielbiam pracować z muzyką. Prowadzę zajęcia mentalne takie jak Joga czy Zdrowy Kręgosłup, ale także intensywne i metaboliczne typu Interwały, czy wzmacniajace Pumpy. Lubię innowacyjne, kompleksowe połączenia różnych metod treningowych, np. Energy Joga. Jestem zwolenniczką ćwiczeń funkcjonalnych, więc często takie pojawiają się w moich programach. Pracuję ze sprzętem różnego rodzaju, ale najbardziej lubię ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Jestem zodiakalnym Bliźniakiem i właśnie w fitnessie da się zauważyć we mnie zarówno jogiczny balans jak i spontaniczną dynamiczną zwariowaną duszę. Zapraszam na moje zajęcia… sami się przekonacie…

Lazaro Michel Lazo Perez

Jestem Magistrem Wychowania Fizycznego, Instruktorem Tańca oraz Fitness, Trenerem personalnym z 17-letnim doświadczeniem w środowisku Sportowym i Fitness. Ukończyłem również studia o kierunku fizjoterapii oraz kursy masażu. Jako rodowity Kubańczyk prowadzę zajęcia w gorącym klimacie Latino. Nie tylko te taneczne, ale przede wszystkim zajęcia Fitness gdzie specjalizuje się m.in w Treningach obwodowych, FitBody (full body), Treningi o wysokiej intensywności. Nieskromnie powiem, że jestem niesamowicie zdolnym i wiecznie uśmiechniętym instruktorem oraz trenerem personalnym. Przygotowałem dla Was prawdziwą eksplozję mega treningów oraz zajęć w kubańskich rytmach ponieważ pragnie zarazić wszystkich miłośników tańca i sportu pozytywną energią. Na pewno poczujesz efekty zajęć, bo przecież jak mówi Lazaro „bez stresu bez boli nie ma sensu”

Paulina Długosz

Jestem instruktorką od kilku lat. Dla sportu rzuciłam ówczesne zajęcie bo marzyłam by praca była moja pasją. I tak się stało gdy zaczęłam pracować jako instruktor fitness! Praca z ludźmi, możliwość aktywnego uczestniczenia w poprawie ich wyglądu, odzyskiwaniu zdrowia oraz lepszego samopoczucia to moje życie i nie zamieniłabym go na żadne inne. Pragnę dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, a także wspierać każdą osobę chcącą poprawić nie tylko swoją fizyczność ale i psychikę. Możliwość odstresowania się, nawiązania nowych znajomości, zwiększenie pewności siebie, a nawet większa odporność to tylko niektóre „skutki uboczne” aktywności fizycznej. Jako instruktorka dołożę wszelkich starań by Wasz czas spędzony na zajęciach był nie tylko miły, ale także owocny, tak byście z dumą mogli obserwować własne osiągnięcia.

Kamila Blicharska

Jestem magistrem wychowania fizycznego, Instruktorem Fitness jak również Trenerem Personalnym. Oferuję plany treningowe jak również treningi personalne dla osób początkujących jak i z doświadczeniem sportowym. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę teoretyczną, ćwiczenia wykonywane pod moim nadzorem zawsze dostosowujè do potrzeb, celów i możliwości klientów. Dzięki temu uczestnicy zajęć grupowych Power Ball, które mam przyjemność prowadzić wychodzą z ogromną dawką pozytywnej energii, lepszym samopoczuciem, jak również z poprawioną kondycją i ładniejszą, smuklejszą sylwetką. Sport kocham od dziecka, dlatego też praca trenera oraz instruktora fitnessu daje mi ogrom pozytywnej energii, którą chętnie przekazuje innym!

Grzegorz Siuda

Jestem Trenerem personalnym oraz instruktorem Fitness z kilkunastoletnim doświadczeniem w zawodzie. Specjalizuję się przede wszystkim w zajęciach typu Zdrowy Kręgosłup oraz TRX. Specjalista w treningu medycznym, funkcjonalnym, wytrzymałościowym oraz siłowym. Osiągam rewelacyjne rezultaty w pracy, zarówno z mężczyznami, jak i kobietami, w każdym wieku. Jestem ekspertem od bezpiecznej suplementacji w sportach sylwetkowo-wytrzymałościowych, zwolennikiem zdrowego stylu życia. Udział w prowadzonych przeze mnie zajęciach grupowych oraz treningach indywidualnych udowadnia, że siłownia to nie tylko nudne sztangi i hantle, ale świetna zabawa połączona z efektywnymi ćwiczeniami.

Matylda Rupala

Zaczynałam swoją przygodę jako uczestniczka zajęć grupowych w jednym z kieleckich klubów. Po 3 latach zostałam zachęcona do pójścia drogą trenera i tak stałam się dyplomowanym Trenerem Personalnym. Specjalizuje się w treningach, które zapewnią Ci moc pozytywnych wrażeń! W pełni angażuje się w pracę z klientem i sprawia mi to ogromną radość – jak wiecie niejednokrotnie walczę na równi z Wami i macie moje pełne wsparcie. Razem uwolnimy moc endorfin na wspólnych treningach!

Maciej Sarnat

Jestem sportowym freakiem. Zapraszam na prowadzone przeze mnie zajęcia w Endorfinie Kielce. Na zajęciach zapewniam dużą dawkę endorfin …

TRENERZY PERSONALNI

Katarzyna Matyjas

Jestem magistrem fizjoterapii oraz dyplomowanym trenerem personalnym. Treningiem pasjonuje się od kilku lat, przez cały ten okres staram się rozwijać i kształcić. Podczas układania planu treningowego przywiązuje dużą uwagę do stanu zdrowia, czy występują dolegliwości bólowe, wady postawy oraz inne problemy zdrowotne, ponieważ dzięki temu można sprawić, że trening będzie przynosił efekty wraz z dobrym samopoczuciem. Swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystuję w pracy z kobietami, podstawą treningów ze mną jest trening siłowy. Uważam, że ten rodzaj treningu jest jednym z najlepszych sposobów kształtowania kobiecej sylwetki i kobiety nie powinny się go bać.

Lazaro Michel Lazo Perez

Jestem Trenerem Personalnym z długoletnim doświadczeniem, a w środowisku Sportowym i Fitness działam aż 17 lat. Jestem Magistrem Wychowania Fizycznego, Instruktorem Tańca oraz Fitness. Ukończyłem również studia o kierunku fizjoterapii oraz kursy masażu. Swoją przygodę ze sportem zacząłem jako chłopiec w szkole sportowej trenując piłkę wodną WaterPolo, co zaowocowało w późniejszym czasie grą w reprezentacji Kuby, a następnie byłem trenerem drużyny. Sport towarzyszył mi od zawsze, zarówno od strony dyscypliny jak i ukończonych szkół. Nieskromnie powiem, że jestem niesamowicie zdolnym i wiecznie uśmiechniętym człowiekiem. Jako Trener Personalny na pewno dam porządny wycisk ale również pragnę zarazić wszystkich miłośników sportu pozytywną energią. Na pewno poczujesz efekty zajęć, bo przecież jak mówi Lazaro „bez stresu bez boli nie ma sensu” Zapraszam!”

Maksym Wilczyński

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz magistrem fizjoterapii. Sportem zajmuję się od małego. Od najmłodszych lat trenowałem siatkówkę, jednak od kilku lat to rozwój sylwetki zajmuje u mnie pierwsze miejsce. Sport to moja pasja, dlatego chciałem aby studia również pokrywały się z moimi zainteresowaniami. Lubię pomagać ludziom w osiągnięciu ich celów – czy to sylwetkowych czy zdrowotnych. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wykonaniu pierwszych kroków na siłowni lub jesteś doświadczony i chciałbyś poprawić swoją technikę również pod kątem uniknięcia urazów – serdecznie zapraszam do kontaktu!

Katrin Kowalczyk-Lazo

Jestem Dyplomowaną Trenerką Personalną zawsze uśmiechniętą a zarazem wymagającą , zorganizowaną , na treningach przekazuję podopiecznym nie tylko technikę ale mnóstwo pozytywnej energii. Nowe pomysły i wykorzystanie nie tylko sprzętu który możesz znaleźć na siłowni, ale o wiele więcej. Przyjdź i przekonaj się że mocny trening również może być przyjemny i efektowny! W Endorfinie możesz ze mną porządnie się zmęczyć i poczuć moc Endorfin!

Paweł Gonera

Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz instruktorem Fitness. Ze sportem związany jestem od 5 roku życia. Przez 8 lat grałem w piłkę nożną, oraz lekkoatletykę, (bieganie na krótki i średni dystans oraz skok w dal) w późniejszych latach głównym zainteresowaniem była siatkówka oraz pływanie. Od 6 Lat moją największą pasją stał się Trening siłowy, nieustanne stawianie sobie nowych wyzwań, wyznaczanie nowych celów, zarówno siłowych jak i sylwetkowych. Trenowanie daje mi również możliwość lepszego poznawania siebie, możliwość pomocy ludziom sprawia mi ogromną przyjemność oraz satysfakcję, motywuje do dalszego działania. Dlatego jeśli chcesz, zacząć trenować na siłowni, poprawić swoją sylwetkę, nauczyć się jak poprawnie wykonywać ćwiczenia to chętnie pomogę. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Kasia Czaja

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym i studentką dietetyki. Brałam udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu treningu siłowego oraz żywienia w sporcie. Jednak to praca nad własną osobą nauczyła mnie najwięcej i sama nieustannie wyznaczam sobie cele do zrealizowania. Jednym z nich był udział w zawodach sportów sylwetkowych w Sopocie, gdzie udało mi się zdobyć III miejsce w kat. bikini fitness +169cm. Sport od lat jest moją największą pasją i stale dążę do tego, aby móc połączyć w sobie role i cechy trenera, dietetyka oraz psychologa. Lubię rozmawiać z ludźmi i możliwość pomagania sprawia mi ogromną frajdę. Jestem osobą wymagającą, ale również empatyczną i wyrozumiałą ze świadomością, że każdy przecież kiedyś zaczynał. Wiedz o tym, że w momencie podjęcia współpracy Twój cel staje się także moim celem.

Wiktoria Białacka

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, na kierunku Wychowanie Fizyczne w Służbach Mundurowych. Cały czas się dokształcam w zakresie nauczania ruchu i planowania treningów, jestem aktywną zawodniczką i trenerką trójboju siłowego oraz wyciskania leżąc, wielokrotnie rywalizowałem na Mistrzostwach Polski w tych dyscyplinach, zdobywając miejsca medalowe. Swoje doświadczenie trenerskie zdobywałam m.in. prowadząc autorski blok zajęć wytrzymałościowo-siłowych w CF PT6 w Krakowie, przygotowując zawodników trójboju siłowego do startu w zawodach czy programując roczny plan treningowy dla Aspirantów PSP w Krakowie. Chcesz nauczyć się poprawnej techniki ćwiczeń? Budować siłę, wytrzymałość lub inne cechy motoryczne? A może przygotowujesz się do testów sprawnościowych ? Zapraszam do współpracy, niezależnie od obranego przez Ciebie celu, gwarantuję, że dołożę wszelkich starań aby udało Ci się go zrealizować.

Dominik Kot

Od wielu lat jestem zainteresowany tematem siłowni. Jest to pasja, z którą wiążę swoją przyszłość. Jestem certyfikowanym trenerem i brałem udział w wielu szkoleniach, m.in. z zakresu dietetyki sportowej. Ponieważ jestem typem osoby, która posiada silną potrzebę samodoskonalenia, ostatnie lata poświęciłem ciężkiej pracy i wysiłku. Dzięki tym staraniom stałem się kilkukrotnym medalistą Mistrzostw Polski, zarówno w wyciskaniu leżąc, jak i w trójboju siłowym. Przeprowadzam treningi i rozpisuje plany ukierunkowane pod: kształtowanie sylwetki, budowanie siły, trening funkcjonalny. Oferuje również prowadzenie on-line. Mam duże umiejętności w motywowaniu do działania i bardzo zależy mi na stworzeniu dobrej relacji ze swoimi podopiecznymi. Możliwość uczestniczenia w spełnianiu ludzkich marzeń napędza mnie do dalszego działania.

Bartek Styczyński

Jestem trenerem personalnym z pasją do zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Całe moje życie towarzyszył mi sport. Ukończyłem szkołę sportową o profilu piłka, gdzie nauczyłem się zarówno umiejętności sportowych, jak i wartości takich jak dyscyplina, determinacja i współpraca zespołowa. Obecnie pracuję jako zawodowy strażak, co wymaga ode mnie doskonałej kondycji fizycznej, wytrzymałości i siły. Moja pasja do piłki nożnej trwa nadal gram w regionalnym klubie. Od prawie 10 lat trenuję na siłowni, gdzie nabyłem szeroką wiedzę i umiejętności w dziedzinie treningu siłowego, funkcjonalnego i ogólnego rozwoju fizycznego. Jako trener personalny na siłowni stawiam na indywidualne podejście do każdej osoby, z którą pracuję. Nie ma dwóch identycznych ciał ani dwóch identycznych celów. Dlatego każdy mojego klienta przyjęcie traktuję jako unikalne wyzwanie, które traktuję z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Chcę pomóc moim podopiecznym osiągnąć ich cele fitness, poprawić wydajność w sporcie, zapobiec kontuzjom, i przede wszystkim poprawić jakość ich życia poprzez zdrowy styl życia.

Obsługa Klienta

Katarzyna Matyjas

Manager Klubu

Ola Piotrowska

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.

Urszula Jaworska

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.​