FAQ

Posiadając karnet OPEN w naszym Klubie, masz możliwość korzystania z naszych usług w pełnych godzinach otwarcia, bez limitów czasowych i ograniczeń wejść.
Zamrożenie karnetu jest możliwe po upływie dwóch miesięcy od aktywacji członkostwa. Zamrożenia można składać do 25-tego dnia miesiąca. Członkostwo może zostać zamrożone od 2 tygodni do 3 miesięcy. Okres zamrożenia członkostwa nie może przypadać w okresie wypowiedzenia karnetu.
Rezygnację z członkostwa można złożyć bezpośrednie w recepcji Klubu. Aby złożyć rezygnację, członkostwo musi być w pełni opłacone ,a także należy uregulować okres wypowiedzenia.
Jeśli nigdy u nas nie byłeś, masz możliwość przetestowania naszej siłowni za darmo. W ramach darmowej wejściówki możesz również skorzystać z zajęć fitness. Aby uzyskać darmowe wejście, przy recepcji należy okazać dokument potwierdzający tożsamość.
Z Klubu Endorfina Platinium mogą korzystać osoby, które ukończyły 15. rok życia.
W pojemnych szafkach, można pozostawiać rzeczy bez obawy o ich bezpieczeństwo. Należy mieć swoją kłódkę lub zakupić ją w recepcji Klubu. Za rzeczy pozostawione w szatni Klub nie ponosi odpowiedzialności.
Tak, na zajęcia obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Wynika to z dbałości o komfort ćwiczenia naszych Klubowiczów. Zapisać można się poprzez stronę internetową lub w recepcji Klubu.
Na siłowni obowiązuje zmienne obuwie sportowe. Również przydatny będzie ręcznik, aby w sposób higieniczny korzystać ze sprzętu. Zadbaj o wygodny strój sportowy, w którym będziesz czuć się komfortowo.
Nie. Karnet członkowski zakupiony w naszym Klubie jest imienny i upoważnia do korzystania przez osobę, która wykupiła karnet. Nikt inny z karnetu nie może korzystać.
Karnet mozna wykupić poprzez stronę internetową lub w recepcji Klubu.
Do założenia karnetu wystarczy dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość, np. dowód osobisty, prawo jazdy czy paszport.
Pierwszy miesiąc oraz opłatę wpisową uiszczamy w formie gotówki lub karty płatniczej w recepcji Klubu. Jako kolejne preferujemy bezpieczne płatności poprzez system ESPAGO, gdzie wystarczy podpiąć swoją kartę płatnicza a płatności zostaną automatycznie uregulowane każdego 1. dnia miesiąca.
Tak, można korzystać ze wszystkich zajęć fitness oraz wszystkich stref na siłowni.