RADOM

Endorfina Platinium to jakość, design, profesjonalizm – jakiej w Radomiu jeszcze nie było! Zaprojektowana w sposób nowoczesny, designerski – zapewniający intymność oraz dający komfort i różnorodność treningu kazdego dnia.
ikona lokacja
ul. Bolesława Chrobrego 3
26-660 Radom
ikona zegar
Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:
06:00 – 23:00
08:00 – 20:00
08:00 – 20:00

STREFY TRENINGOWE

Strefa fitness
Strefa cardio
Strefa wolnych ciężarów
Strefa maszyn półwolnych
Strefa maszyn izotonicznych
Strefa cross/ funkcjonalna
Strefa stretchingu

KADRA

INSTRUKTORZY

Mariusz Lechnio

Trener crossfit, prowadzi zajęcia ruchowe w przedszkolach o kierunku korektywy kompensacyjno - korekcyjnej. Masażysta tkanek głębokich w ujęciu klinicznym. Jego pasje to: crossfit, rower i rozwój osobisty w różnych płaszczyznach. Trening siłowo-wytrzymałościowy to jego konik, ale pro zdrowotne podejście do aktywności fizycznej i poprawna technika ćwiczeń to główne wartości jakimi się kieruje podczas zajęć, które prowadzi.

Justyna Wołczyńska

Justyna to licencjonowany instruktor fitness, a także Dietetyk i Pedagog ze specjalnością edukacja zdrowotna z rehabilitacją Od kilkunastu lat związana z branżą fitness, jest zwolenniczką zajęć wzmacniających i interwałowych. Podczas swoich zajęć Zdrowy Kręgosłup zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń i ich prozdrowotny efekt, a także uczy świadomości swojego ciała.

Daria Mordzińska

Na zajęciach Daria stara się połączyć przyjemne z pożytecznym, aby pomimo wysokiej intensywności zajęć, uczestnicy czuli ładunek pozytywnej energii i satysfakcji. Aby poszerzać swoją wiedzę, aktywnie bierze udział w konwencjach fitness oraz szkoleniach. Podczas treningów Daria wykorzystuje różnego rodzaju sprzęt sportowy, aby zapewnić efektywność i urozmaicenie zajęć. Zwraca szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, motywuje swoich podopiecznych i dba o ich dobre samopoczucie.

Milena Jarosz

Aktywność fizyczna towarzyszyła jej od dzieciństwa, jednak to na sali fitness odkryła swoją pasję. Początkowo jako uczestniczka - obecnie instruktorka. Specjalizuje się w treningu spalającym i wzmacniającym. Szczególną uwagę zwraca na technikę wykonywanych ćwiczeń. Uczestnictwo w wielu szkoleniach, na których podnosi swoje kwalifikacje, daje jej dużo inspiracji i nowych pomysłów aby trening był ciekawy i efektywny.

Daniel Nowocień

Sport to największa zajawka Daniela! Zaczynał od wyczynowej jazdy na BMX. W roku 2010 zdobył Mistrzostwo Polski w kategorii BMX AM Dirt. Od 2011 rozpoczęła się jego przygoda ze sportami walki - zajęciami k1/kickboxing, a potem doszły mieszane sztuki walki. W roku 2015 podczas Mistrzostw Polski MMA ALMMA 99 w Sochaczewie wywalczył Wicemistrzostwo Polski w kategorii pk 66kg. Kolejnym krokiem w sztukach walki był powrót do kickboxingu, ale już w roli trenera. W latach 2017 - 2022 prowadził grupę początkującą dzieci oraz początkującą i średnio zaawansowaną młodzieży. Lubi prowadzić intensywne zajęcia z dużą ilością uśmiechu!

Edyta Jabłońska

Absolwentka Zdrowia Publicznego ze specjalnością Body Fitness, instruktor fitness oraz trener personalny. Pasjonatka zdrowego stylu życia, a także wszelkiej aktywności fizycznej. Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i międzynarodowych konwencjach. Jest otwarta, pogodna i pełna entuzjazmu, o czym doskonale można się przekonać uczestnicząc w prowadzonych przez nią zajęciach. Jej domeną są zajęcia wzmacniające typu Body Shape, Pump. Nie zabraknie jednak na nich również ciężkiego treningu!

Iwona Błaszczyk-Zegarek

Siłownia to jej drugi dom. Uprawia sport od 19 roku życia, a lata treningów pozwoliły jej poznać własny oraz jej podopiecznych organizm na tyle, aby wiedzieć, iż dobrze dobrany trening może być zarówno krótszy jak i bardziej efektywny. Pasja Iwony do treningów siłowych spowodowała, że w 2020 r. wzięła udział w zawodach bikini fitness, przez co w praktyce na sobie dowiedziała się m.in. jak reaguje organizm na różne techniki tego samego ćwiczenia, ilość jednostek treningowych w tygodniu oraz nawyki żywieniowe. Iwonie nie jest też obcy temat ciąży, więc jeśli w niej jesteś lub chciałabyś szybko wrócić do formy po porodzie, to pod okiem Iwony oprócz zgrabnej sylwetki zyskasz zdrowie i energię niezbędną przy opiece nad dzieckiem. Wyznaje zasadę, że twój cel jest też jej celem, co ułatwia wspólną pracę przy rozbudowie masy mięśniowej, zredukowaniu masy ciała czy też wysmukleniu sylwetki.

Marcin Strzelecki

Jest Dyplomowanym Instruktorem Tańca Sportowego. Przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat tańcząc w formacji latynoamerykańskiej ,,Czako" Radom. Wraz z tą formacją zdobył I miejsce na Mistrzostwach Polski w Radomiu oraz IV miejsce na Mistrzostwach Europy w Anglii. W 2003 roku zaczął tańczyć turniejowo w parach. Posiada klasę taneczną ,,B" w tańcach latynoamerykańskich. Współpracuje z wieloma placówkami Oświatowymi, Domami Kultury oraz udziela się Charytatywnie na Festynach oraz Imprezach na terenie Radomia. Tańczył w wielu spektaklach na deskach Teatru Radomskiego oraz pracował jako Instruktor tańca w Polskiej Szkole Tańca VIVA CHICAGO w USA, Smagowska Dance Studio, Szkoła Tańca CMG. Od 4 lat zafascynowany urokiem tańców karaibskich takich jak: Salsa, Bachata, Kizomba.

TRENERZY PERSONALNI

Dominika Widawska

Od najmłodszych lat zawsze towarzyszył jej sport. W czasach szkolnych grała w siatkówkę i uczestniczyła w zawodach pożarniczych Dominika interesuje się głównie treningami siłowymi skupionymi na kształtowaniu kobiecej sylwetki. Ukończyła kurs trenera personalnego i kurs instruktora rekreacji ruchowej. Uwielbia spędzać czas na siłowni oraz dzielić się pozytywną energią, uśmiechem i dobrym nastawieniem.

Piotr Bućko

Piotr od najmłodszych lat uwielbiał sport i starał się, aby był on integralną częścią jego życia. W wieku 17 lat poszedł na siłownię i miejsce to, do dziś, jest jego drugim domem. Piotr zajmuje się głównie treningiem siłowym opartym na wolnych ciężarach oraz ćwiczeniach wielostawowych. Programując treningi dla swoich podopiecznych uwzględnia ich cele, wiek, doświadczenie treningowe, przebyte urazy oraz ogólny stan organizmu. W ciągu swojej przygody z treningiem siłowym ukończył kurs trenera personalnego, kurs o tematyce dietetyki oraz rozwoju osobistego. Dla Piotra najważniejszy jest wzajemny szacunek, świetna atmosfera, efektywność i zadowolenie klientów.

Patryk Gregorek

Patryk ukończył studia wychowania fizycznego oraz kurs trenera personalnego. Sport, dyscyplina i dążenie do celu towarzyszą mu od czasów gry w piłkę nożną, którą uprawiał przez dużą część swojego życia. Z czasem jego pierwszą miłość - piłkę nożną zamienił na pasję do kulturystyki i rozbudowy sylwetki. Patryk specjalizuje się w treningu siłowym oraz kulturystycznym. Do każdego podopiecznego podchodzi w indywidualny sposób i poświęca mu 100% uwagi.

Kamil Adach

Trenując z nim możecie liczyć na dużo przyjacielskiej relacji i motywacji. Dodatkowo Kamil dostarczy Wam wiedzę merytoryczną na temat treningu i dietetyki. Bez problemu wypracuje indywidualny plan działania, dzięki któremu osiągniecie wybrane cele.

Obsługa Klienta

Klaudia Pięta

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.

Joanna Nowak

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.

Ola Nowocień

Jestem do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogę i odpowiem na wszystkie pytania.